Oficiální mobilní aplikace pro občany i návštěvníky obce Vlkov v Královéhradeckém kraji.

Aplikace Vám poskytuje tyto informace a funkce:

• Kontakty: Základní kontaktní informace na úřad, důležitá telefonní čísla.
  • Komunikace s úřadem: Pokud máte cokoliv ke sdělení ve směru k úřadu. Kontaktujte ho a získejte zpětnou vazbu.
  • Novinky: Nejdůležitější aktuality z obce i okolí.
  • Úřední deska: Vyvěšené úřední dokumenty, informace o zasedání zastupitelstva.
  • Kalendář akcí: Získejte přehled o kulturních, sportovních a společenských akcí pořádaných na území obce pro všechny věkové kategorie.
  • Volný čas: Místa a tipy pro trávení volného času a mnoho dalšího.
  • Hlášení poruch: Narazili jste na závadu či havárii? V této sekci naleznete kontaktní informace pro hlášení jednotlivých typů závad. V případě závady na veřejné zeleni, místních komunikacích, veřejném osvětlení, vodovodu a kanalizaci je možné kontaktovat přímo úřad.
  • Odpady: Informace a postupy, jak nakládat s odpady, svozový kalendář. Místa kontejnerů a aktuality týkajících se odpadů.
  • Jak si zařídit: Zde naleznete postupy řešení životních situací na úřadu.
  • O aplikaci: Základní informace o aplikaci.
Android: Google playiOS: iTunes
Fotogalerie: